KRONIKA WYDARZEŃ SZKOLNYCH

den 1

Dzień Edukacji Narodowej

Uczniowie klasy Va, Vb i  VIa przygotowali i przedstawili program z okazji Dnia Edukacji Narodowej

plusz 1

"Pejzaż z humorem"

Dnia 18.10.2017r. klasy Ia,Ic pojechały do zamku w Łańcucie na zajęcia ,,Pejzaż z humorem" i ,,O rondlach i rondelkach"

plusz 2

"Babmbusowa księżniczka"

Dnia 26.09.2017r. klasy Ia,Ib,Ic, IIa, IIb pojechały do Teatru ,,Maska" na spektakl ,,Babmbusowa księżniczka".

szachy 5

Drużynowe Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach

W tym roku szkolnym Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach odbyły się w nowej formule tzn. podzielone na dwie tury.

uniw 1

Wizyta w Bibliotece Uniwersytetu Rzeszowskiego

28 września uczniowie z klasy VIa i VIb pod opieką pani Reginy Kawy, pani Bożeny Filip i pana Krystiana Skoczylasa odwiedzili   Bibliotekę Uniwersytetu Rzeszowskiego...

tarapaty 0

Klasy szóste w kinie

Przyjaźń to wcale nie jest taka prosta sprawa. Wie o tym Julka, bohaterka filmu „Tarapaty”.

nakretki 0

WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE – zbieramy nakrętki!

W roku szkolnym 2017/2018, chcemy kolejny raz włączyć się w akcję „Wkręć się w pomaganie”.

rok 1

Rozpoczęcie roku szkolnego

W Szkole Podstawowej nr 15 rok szkolny 2017/2018 rozpoczął się zgodnie z corocznym porządkiem.