SUKCESY UCZNIÓW
w roku szkolnym 2016/17:
  • Ogólnopolski konkurs "Matematyczny Kangur" - w kategorii Maluch: Dagmara Bąk, kl. III a – Cyprian Kaleta, kl. IVb – wyróżnienie, w kategorii Beniamin: Bartosz Opioła, kl. V b – wynik bardzo dobry;
 
  • Ogólnopolska Kampania Edukacyjna Zachowaj Trzeźwy Umysł, konkurs plastyczno - literacki ph. "Pod dobrą opieką" - Amelia Pięta, kl. IIc - wyróżnienie;   
  • Turniej Pierwszej Pomocy „Uczeń Ratowniczek” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie - zespół w składzie: Wiktoria Kurpyta, Zuzanna Bełch, kl. VIa oraz Julia Ożyło i Emilia Pięta, kl. VIb - I miejsce, zespół w składzie: Karolina Klimowicz, Izabela Pięta (kl. II b), Laura Eichberger, Jakub Kłósek (kl. III c) - III miejsce;
  • Diecezjalny Plastyczny Konkurs Biblijny  organizowany przez Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej pt. "Idźcie i głoście" dla szkół podstawowych klas: I III Barbara Ochab, kl. 2a wyróżnienie;

  • Rejonowe Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach, które odbyły się w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku, szachowa reprezentacja w składzie: Julia Kyc, kl. IVb, Mateusz Czernik, kl. IIIc, Dominik Gorzynik, kl. VIb, Jakub Ceglarz, kl. Vb – III miejsce;

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Strofy o Żołnierzu Polskim”, organizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie - Dominika Jopek, kl. VIa - III miejsce;
  • VII Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - w kategorii klas IV - VI - Zuzanna Bełch, kl. VIa - III miejsce;
  • Międzyszkolny Konkurs Artystyczny "Święty Jan Paweł II Papież Fatimski" organizowany przez SP nr 11.  W kategorii klas 1-3 Szymon Pasek, kl. 2c -  II miejsce, Barbara Ochab, kl. 2a - III miejsce, w kategorii klas 4-6  Zuzanna Nowicka,  kl. 4a - II miejsce;

  • II Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wiosna widziana Twoimi oczami" zorganizowany pod patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie - Jakub Liskowicz, kl. Vb - I miejsce.

 

SUKCESY UCZNIÓW
w roku szkolnym 2015/16:
  • IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja o żołnierzu polskim” zorganizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie - Tomasz Bursztyn, kl. VIa - III miejsce, Amelia Łach, kl. VIb - wyróżnienie;
  • VI Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - w kategorii klas IV - VI - Zuzanna Bełch, kl. Va - II miejsce;
  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" pod patronatem Uniwersytetu im Mikołaja Kopernika w Toruniu - w kategorii "Maluch": Bartosz Opioła, kl. IVa - wynik bardzo dobry, w kategorii "Beniamin": Miłosz Bury,  kl. Vb - wyróżnienie;
SUKCESY UCZNIÓW
w roku szkolnym 2014/15:
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja okresu wojny i okupacji” zorganizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie - Izabela Lisowicz, kl. VIb - tytuł Mistrza Recytacji, Jadwiga Rejman, kl. VIa - II miejsce;
  • V Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - w kategorii klas I - III - Aleksandra Ożyło, kl. IIIa - III miejsce,  w kategorii klas IV - VI - Zuzanna Bełch, kl. IVa - III miejsce;
  • Konkurs przedmiotowy z matematyki organizowany przez KO w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. VIa - finalista etapu wojewódzkiego;
  • Konkurs przedmiotowy z historii organizowany przez KO w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. VIa - laureat etapu wojewódzkiego;
  • Biegi Młodzieżowe przy Millenium Hall w Rzeszowie - Karolina Kusz, kl. IVa - szósta nagrodzona lokata;
  • Konkurs "Anioły, aniołki, aniołeczki...muzykujące anioły". organizowany przez SP Nr 2 i SP Nr 23 pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie - Natalia Majder, kl. VIb - nagroda WiMBP;
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ph. "Ilustracja do mojej ulubionej książki” organizowany przez SP Nr 22 w Rzeszowie - Julia Ziarnik, kl. IVa - III nagroda;
  • Konkurs plastyczny  ph. „Z czym kojarzy mi się Irlandia?” organizowany przez Publiczne Gimnazjum w Tyczynie - Maja Olejnik, kl. IIIa  - wyróżnienie;
  • Konkurs plastyczny "Muzyczne obrazki" zorganizowany przez SP Nr 17 w Rzeszowie pod honorowym patronatem Filharmonii Rzeszowskiej - Kamil Tadla, Zuzanna Bełch, Dominika Jopek, kl. IVa - wyróżnienie;
  • IX PKO Półmaraton Rzeszowski w biegach młodzieżowych - Mateusz Skoczylas, kl. IIa - II miejsce;
  • XII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Tyczynie - drużyna chłopców - II miejsce. Kacper Bomba otrzymał tytuł króla strzelców;
  • Wojewódzki  Konkurs Plastyczny "Wypalanie traw - katastrofa ekologiczna" - Julita Jodłlowska, kl. IVa - wyróżnienie;
  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" pod patronatem Uniwersytetu im Mikołaja Kopernika w Toruniu - w kategorii "Maluch": Bartosz Opioła, kl. IIIa - wyróżnienie, w kategorii "Beniamin": Daniel Pawlak, kl. VIa - wyróżnienie;
  • V Tyczyński Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Gimnazjum im Jana Pawła II w Tyczynie: indywidualnie -  Daniel Pawlak, kl. VIa - II miejsce, drużynowo - Martyna Pinda, kl. VIb, Gabriela Pięta, Daniel Pawlak, kl. VIa  - III miejsce;
  • XI edycja konkursu plastycznego  ph. „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym” organizowanego przez SP nr 2 w Rzeszowie - Zuzanna Bełch, Wiktoria Kurpyta, kl. IVa, A. Jaworska, A. Lisowicz, K. Lisowicz, K. Głodowski, P. Kalandyk, A. Zimierowicz  - nagrody;
  • Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny ph. "Zostań Mistrzem Słowa” organizowany przez SP Nr 23 w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. VIa - I miejsce;
  • Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego ph. "Czy znasz język ojczysty?” organizowany przez SP Nr 15 w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. VIa - II miejsce;
  • konkur plastyczny ph. „Pszczółka – moja przyjaciółka” organizowany przez SP nr 17 w Rzeszowie - praca Jennifer Wojtachnia, kl. Ic - I miejsce,  prace: Huberta Wacławka, kl. Ic oraz Śnieżany Trojan, kl. IIIa - wyróżnienie
  • Konkurs plastyczny ph „Bransoletka przyjaźni” organizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie, praca Zuzanny Baran, kl. IIa, - III miejsce,  praca Martyny Kazak, kl. IIa - wyróżnienie
  • Konkurs na prezentację multimedialną  „Nauka z komputerem 2015” ph. „Robot w moim życiu” organizowany przez Gimnazjum im. ks. ppłk. Stanisława Żytkiewicza w Boguchwale - Daniel Pawlak, kl. VIa - wyróżnienie

 

SUKCESY UCZNIÓW
w roku szkolnym 2013/14:
  • IV Tyczyński Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Gimnazjum im. J.P.II w Tyczynie - czteroosobowa drużyna w składzie: Karolina Stec, kl. VIb, Kamil Mazur, Jakub Jurek, kl. VIa, Daniel Pawlak, kl.Va - I miejsce
  • Konkurs "Matematyczny Kangur"-  Daniel Pawlak, kl.VIa - wyróżnienie;
 
SUKCESY UCZNIÓW
w roku szkolnym 2012/13:
  • Drużynowy Finał Miejski Rzeszowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach zorganizowany przez Osiedlowy Klub Kultury "Akwarium" w Rzeszowie - Paulina Zacharska, Krzysztof Tarski, Mateusz Rejman, kl. VIb, Daniel Pawlak, kl. IVa - III miejsce;
  • X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tyczynie - Rafał Kalandyk, kl. VIa, Jakub Kempanowski, Damian Michalski, Hubert Sikora, Mateusz Szczęch, kl. VIb, Jakub Jurek, Sebastian Korbecki, Karol Nieckarz, kl. Va - I miejsce;
  • III Tyczyński Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Gimnazjum im. J.P.II w Tyczynie - czteroosobowa drużyna w składzie: Mateusz Kaczor, Bartosz Grys, kl. VIa, Mateusz Rejman, Krzysztof Tarski, kl. VIb - II miejsce;
  • X Wojewódzki Konkurs "Nauka z Komputerem" 2013r. zorganizowany przez Gimnazjum im. ks.ppłk. Stanisława Żytkiewicza w Boguchwale - Julia Dąbrowska, kl. Va - wyróżnienie;
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  - Rafał Kalandyk, Ireneusz Stachyra, Adrian Kozik -VIa, Jakub Kempanowski – VIb, Karol Nieckarz, Sebastian Korbecki, Jakub Jurek, Kamil Mazur - Va, Kacper Bury, Filip Szymański – Vb - II miejsce w turnieju półfinałowym – wicemistrzostwo miasta Rzeszowa w piłce nożnej;
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  indywidualne biegi przełajowe chł. na 1000 m – Sebastian Korbeckikl. Va - III m. (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego);
  • Łukacijewska cup – piłka nożna - Rafał Kalandyk, Ireneusz Stachyra, Adrian Kozik, Oskar Kuźniar, kl. VIa, Jakub Kempanowski, Hubert Sikora, Damian Michalski, kl. VI b, Karol Nieckarz, Sebastian Korbecki, Jakub Jurek, kl. Va, Kacper Bury, Filip Szymański, kl. V b - II  miejsce w turnieju półfinałowym;
  • III Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny „Zostań mistrzem słowa”, pod patronatem Uniwersytetu Rzeszowskiego, zorganizowany przez SP nr 23 - Julia Miś, kl. VIb  - III miejsceMateusz Rejman, kl. VIb - wyróżnienie;
SUKCESY UCZNIÓW
w roku szkolnym 2011/12:
  • XII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze zakątki Podkarpacia" zorganizowany przez SP nr 5 w Rzeszowie - Amelia Kyc, kl. IIIa - nagroda;
  • XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Co w gąszczu piszczy - czyli las i jego mieszkańcy" zorganizowany przez SP nr 24 w Rzeszowie - Martyna Nitkak, kl. IIIb - wyróżnienie;
  • XII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Pomyśl, rozwiąż, odpowiedz" zorganizowany przez SP nr 23 w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. IIIa - I miejsce;
  • Półfinał krajowy w turnieju piłki nożnej "Real Junior Cup 2012" - Sebastian Korbecki, Karol Nieckarz, Kacper Bury, Jakub Jurek, Filip Szymański, Dominik Fornal, Kacper Bomba, Kamil Mazur i Kamil Wilk., kl. IV - II miejsce; Karol Nieckarz - tytuł najleszego zawodnika turnieju, Kacper Bury - tytuł najlepszego bramkarza, Sebastian Korbecki - wyróznienie specjalne od sponsora turnieju
  • XVII Turniej im. M. Wielgusa w Kolbuszowej, finał województwa podkarpackiego - Sebastian Korbecki, Karol Nieckarz, Kacper Bury, Jakub Jurek, Filip Szymański, Dominik Fornal, Kacper Bomba, Kamil Mazur i Kamil Wilk., kl. IV - III miejsce;
  • XII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "I Ty możesz zostać ekologiem" zorganizowany przez SP nr 13 w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. IIIa - II miejsce;
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jan Paweł II - Posłaniec Miłości" zorganizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie - Zuzanna Rojek, kl.IIIa - I miejsce, Natalia Kukla, kl. VIa - wyróżnienie,
  • Międzyszkolny Konkurs recytatorski "Przyroda poezją malowana - wiosna" zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - Zuzanna Rojek, kl.IIIa - II miejsce, Daniel Pawlak, kl. VIa - II miejsce,
  • Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej "Słowa Twe Panie..." zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - Mateusz Rejman, kl. Vb - III miejsce, Natalia Kukla, kl. VIa - wyróżnienie,
  • Turniej piłki siatkowej zorganizowany przez Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie - zespół: Karol Nieckarz i Sebastian Korbecki, kl. IVa - I miejsce,
  • Międzyszkolny Konkurs literacki ph."Rzeszów słowem malowany" zorganizowany przez Gimnazjum nr 6 w Rzeszowie - Łukasz Szczęch, kl. VIb - II miejsce, Ewelina Mitał, kl. VIa - III miejsce, w kategorii prozy,
  • Konkurs plastyczny o tematyce biblijnej ph."Maryja w tajemnicach radosnych w Ewangelii według św. Łukasza" zorganizowany przez Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej - Amelia Mazur, kl. Ib - wyróżnienie w kategorii prac plastycznych,
  • Podkarpacki Konkurs Plastyczno - Literacki ph."Inni, a jednak tacy sami" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 22 w Rzeszowie - Ewelina Paśko, kl. Va - II miejsce w kategorii prac literackich,
  • V Międzyszkolny Konkurs Recytatorskim ph."Poezja o żołnierzu polskim" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie - Natalia Kukla, kl. VIa - III miejsce,
  • Konkurs plastyczny ph."Złota polska jesień" zorganizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 17 w Rzeszowie - Martyna Pinda, kl. IIIb - wyróżnienie,
  • II Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej - programu "Projektor" zorganizowany przez Politechnikę Rzeszowską - II miejsce; Szymon Jopek - tytuł najlepszego strzelca turnieju;
  • Turniej piłkarski zorganizowany przez klub sportowy "Resowia" - (kl. IV) - III miejsce; Sebastian Korbecki- tytuł najlepszego strzelca turnieju;
     
     
     
    SUKCESY UCZNIÓW
    w roku szkolnym 2010/11:
  • Mistrzostwa Miasta Rzeszowa w piłce nożnej chłopców - III miejsce;
  • V Tyczyński Bieg Uliczny - w kategorii kl. I - III dz. i chł.- I miejsce, - w kategorii kl. IV - VI dz. - I miejsce, - w kategorii kl. IV - VI chł. - III miejsce;
  • Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa kl. IV - V "Młode Talenty Piłkarskie Staroniwy" - III miejsce; Szymon Jopek - tytuł najlepszego strzelca turnieju;
  • Turniej Tymbarku "Z podwórka na stadion" - kl. III - II miejsce;
  • VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Tyczynie - I miejsce; Damian Korbecki - najlepszym strzelcem turnieju; Bartłomiej Kalandyk - najlepszym zawodnikiem turnieju;
  • Mistrzostwa Miasta Rzeszowa - LA klas IV - Ireneusz Stachyra, kl. IVa - II miejsce w biegu na 600 metrów chłopców, Ewelina Paśko, kl. IVa - II miejsce w biegu na 600 metrów dziewcząt;
  • Mistrzostwa Miasta Rzeszowa - LA klas VI - Bartłomiej Kalandyk, kl. VIb - III miejsce w biegu na 1000 metrów;
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny"Co w trawie piszczy - czyli łąka i jej mieszkańcy" zorganizowany przez SP nr 24 w Rzeszowie - Zuzanna Bełch, 0a - wyróżnienie,
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Główka pracuje i ..." zorganizowany przez SP nr 12 w Rzeszowie - Daniel Pawlak, kl. IIa - II miejsce,
  • XIII Podkarpacki Przegląd Plastyki Dzieci i Młodzieży zorganizowany pod Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego - Dominika Solecka, kl. IIa - wyróżnienie,
  • Konkurs plastyczny ph."Mój ulubiony bohater literacki" zorganizowany przez Filię Nr 5 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie - Dominika Solecka, kl. IIb - II miejsce,
  • Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny "Zostań mistrzem słowa" zorganizowany przez SP nr 23 w Rzeszowie - Katarzyna Wacławek, kl. VIa - I miejsce, Andżelika Michalska, kl. VIb - wyróżnienie,
  • IX Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Nauka z komputerem 2011" zorganizowany przez Gimnazjum w Boguchwale - Dominika Bieleń, kl. VIa - wyróżnienie,
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Języku Polskim zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - Andżelika Michalska, kl. VIb - I miejsce, Patrycja Kozik, kl. VIb, Katarzyna Kotula, kl. VIa - wyróżnienie,
  • Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną "Ciekawe obiekty historyczne, architektoniczne i przyrodnicze dzielnicy, w której mieszkam zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - Oskar Sienkiel, kl. Va - I miejsce, Patrycja Piekiełek, kl. VIa oraz Jan Pałka, kl. IVb - II miejsce, Mateusz Rejman, kl. IVb - III miejsce,
  • Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez SP nr 15 w Rzeszowie - Katarzyna Wacławek, kl. VIa - III miejsce,
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny o Papieżu Janie Pawle II zorganizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie - Julia Szura, kl. IIIa - II miejsce,
  • XVIII Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych zorganizowany przez Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie - Julia Dąbrowska, kl. IIIa - wyróżnienie,
  • II Powiatowy konkurs literacki, plastyczny i informatyczny "I ty możesz zostać autorem lub ilustratorem mitu" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Rzeszowie - Karolina Mitał, kl. VIb - wyróżnienie w konkursie plastycznym, - Michał Bursztyn, kl. Vb - III miejsce w konkursie na prezentację multimedialną,
  • X Jubileuszowa Edycja ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - Julia Dąbrowska, kl. IIIa i Wiktoria Nitka, kl. IVa - laureatki konkursu plastycznego,
  • VIII edycja konkursu "W kręgu Jeżycjady" zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie - Dominika Bieleń, kl. VIa - III miejsce,
  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja o żołnierzu polskim" zorganizowany przez SP nr 11 w Rzeszowie - Mateusz Kaczor, kl. IVa - III miejsce,

 

 

biegi młodzieżowe przy Millenium Hall w Rzeszowie szóstą nagrodzoną lokatę wybiegała Karolina Kusz.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!