Międzyszkolny konkurs Literacko - Teatralny

Na scenie Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko - Teatralnego "Bohaterowie naszych lektur". Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 13. Naszą szkołę reprezentowała Izabela Lisowicz, uczennica klasy IVb,  która wystąpiła  w roli Pinokia. Debiut  należy zaliczyć do udanych, a ocena wystawiona przez profesjonalne jury może cieszyć. Do konkursu przygotowała uczennicę pani Regina Kawa.

mity 11 mity 12 mity 13 mity 14

logo orlik
nabor 2014
od grosika
maly mistrz
logo dbi
logo mam kota mleko
logo owoce
logo 5 porcji w pp
logo kpn
logo uczenie sie przez cale zycie

Zaloguj się

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!