Międzyszkolny konkurs Literacko - Teatralny

Na scenie Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko - Teatralnego "Bohaterowie naszych lektur". Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 13. Naszą szkołę reprezentowała Izabela Lisowicz, uczennica klasy IVb,  która wystąpiła  w roli Pinokia. Debiut  należy zaliczyć do udanych, a ocena wystawiona przez profesjonalne jury może cieszyć. Do konkursu przygotowała uczennicę pani Regina Kawa.

mity 11 mity 12 mity 13 mity 14

nabor 2014
logo orlik
logo150x45-przezrozyste
logo dbi
logo mam kota mleko
logo owoce
logo 5 porcji pp
logo 5 porcji
logo kpn
cyfryzacja
logo uczenie sie przez cale zycie

Zaloguj się

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!