Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

W dniu 31 października (wtorek) w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, lecz wyłącznie opiekuńczo – wychowawcze. Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły, będą mieć zapewnioną opiekę w świetlicy. Przedszkole pracuje bez zmian.

Konsultacje

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zebranie z rodzicami uczniów klas I-III odbędzie się w dn. 06.09.2017 r. (środa).
Rozpocznie się o godz. 16.45.

Zebranie z rodzicami uczniów klas IV-VII odbędzie się w dn. 07.09.2017 r. (czwartek).
Rozpocznie się o godz. 16.45.

Zapraszamy serdecznie

Uprzejmie informujemy o spotkaniu Rodziców dzieci 3-letnich z wychowawcami w dniu 4 września 2017 r. o godz. 16:00. Tematem spotkania będzie omówienie spraw związanych z organizacją pracy grupy i przedszkola.

Serdecznie zapraszamy.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 ZAMIESZCZONYMI NA STRONIE GŁÓWNEJ NASZEJ STRONY.

PRZYPOMINAMY, ŻE TEREN SZKOŁY JEST STREFĄ WOLNĄ OD DYMU TYTONIOWEGO. NA TERENIE PLACÓWKI OBOWIĄZUJE RÓWNIEŻ ZAKAZ SPOŻYWANIA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH.

Numer konta szkoły, na które można dokonywać wpłat za obiady i całodzienne wyżywienie w stołówce:

38 1020 4391 0000 6102 0144 8885

tytułem: wpłata za obiady /klasa, imię i nazwisko dziecka/ za miesiąc ... w obowiązującym terminie.

Wysokości obowiązujących kwot do wpłat w danym miesiącu za obiady szkolne i posiłki przedszkolne można znaleźć w zakładce:

Dla rodziców->Stołówka